Sisukord:

Kuidas mängida uusi mänge nõrgas arvutis
Anonim

Kas soovite häkkida mängude megahitte, kuid teie vana arvuti ei tõmba neid isegi miinimumpalgaga? Meil on probleemi lahendamiseks väga lahe eluhäkk.

Arvutid ei saa endale lubada

Suurem uuendus või võimsa mänguarvuti ostmine tänapäeva rublaga on võrreldav kasutatud auto ostmisega.

• Eelarve GeForce GTX 1060 + keskmine Core i5 maksab umbes 40 tuhat rubla.
  • Keskmine GeForce GTX 1070 + vanem Core i5K või noorem Core i7K maksis umbes 60 tuhat rubla.
  • Parim GeForce GTX 1080+, mis paljastab oma vanema Core i7K, kergendab rahakotti 80 või enama tuhande rubla võrra.

Lisame emaplaadi, jahutuse, RAM, SSD, korpuse, toiteploki, monitori (GTX 1080 puhul võtavad 4K ekraani, muidu läheb tähendus kaotsi), tarvikud ja algseadistuse hinna praegusest Tulevikus hea mahajäämusega komponendid ulatuvad 80 tuhande rublani … Keskturvast on üle 100-120 tuh. Tipptasemel mängude ehitamise hind on isegi hirmutav.

Mängude süsteeminõuded kasvavad, inimestel pole raha uute arvutite ega versiooniuuenduse jaoks ning saadakse järgmine statistika:

• Viimase kolme aastaga on sobilike mänguarvutite ja sülearvutite osakaal elanikkonnas langenud 23%-lt 5%-le.
  • 76% mängijatest ei ole oma arvuti võimsusega rahul.
  • 48% mängijatest on ilma jäetud võimalusest investeerida arvutiuuendusse ja ainult 6% mängufännidest saavad endale lubada versiooniuuendusi väärtusega üle 20 tuhande rubla.

Mida teha? Krediit? Kärnkonn kägistab, naine ei saa aru. Salvestamine võtab kaua aega, aga ma tahan kohe mängida. Kas nõustuda ja mängida seda, mida praegune arvuti tõmbab? Ei. Kaasaegsed tehnoloogiad tulevad appi.

Mänguarvuti kui teenus

Kasutate pilvesalvestust, e-posti, kiirsõnumite saatjaid, sotsiaalvõrgustikke ja nii edasi. Nende tööd pakuvad andmekeskused. Teie saadate ja võtate vastu andmeid ning töötlemise ja salvestamisega tegelevad kaugserverid.

Kõnealune teenus pakub samu andmekeskusi, kuid mängude jaoks. Mängid nagu tavaliselt, ainult mäng käivitatakse ja töödeldakse võimsas, graafika jaoks teravdatud serveris.

Ja kuidas tegelikult mängida, kui server on kuskil kaugel ja sina oled kodus? Interneti kaudu muidugi.

Playkey.net
Playkey.net

Kasutaja arvuti saadab serverisse juhtkäsklused, server töötleb seda kõike ja saadab tagasi videovoo, millega saab hakkama ka väga nõrk arvuti.

Lihtsamalt öeldes on see kõige võimsam mänguarvuti väga-väga pika juhtmega rendile.

Üldiselt sündis kaugmänguarvutite idee juba ammu, kuid projektid olid hääbumas ühel lihtsal põhjusel: serveri võimsust oli piisavalt, kuid inimestel polnud tavalist Internetti.

Ilma laia võrgukanalita ei saa minimaalse pingiga kvaliteetset kõrge eraldusvõimega pilti, kuid nüüd on igas provintsilinnas hea pingiga fiiberoptiline Internet. Isegi meie Uljanovskis pakuvad pakkujad 30–50 megabitti korteri kohta vähem kui 500 rubla eest ja Playkey toimimiseks piisab 5–10 megabitist.

Aga mängud?

Playkey toetab, sealhulgas kõiki praeguseid ühe- ja mitme mängijaga AAA bestsellereid, nagu GTA V, The Witcher 3, Fallout 4, Just Cause 3, Dark Souls III, Far Cry Primal, World of Warcraft, Overwatch, World of Tanks ja muid suuri hitte. Uued üksused lisatakse väga kiiresti kohe pärast vabastamist.

Playkey.net
Playkey.net

Playkey kaudu mängimiseks kasutate oma Steami, Battle.neti või Uplay mängukontosid (Origini kahjuks veel ei toetata).

Seega, kui mäng on tasuline või tasulise tellimusega, tuleb see osta oma mängukonto kaudu.

Peegeldus: Playkey on ametlik mängude turustaja. Playkey kaudu mõne mängu ostmisel või ettetellimisel võite saada häid boonuseid, nagu tasuta mänguaeg või mängusisesed maiuspalad.

Kuidas alustada Playkey kasutamist

1. Playkey.
  2. Laadige alla ja installige oma arvutisse Playkey klient.
  3. Valige tariif.
  4. Mängid kohe.

Eriline ilu on see, et mängud on juba Playkey serveritesse installitud, st te ei pea alla laadima ja ootama.

Tariifid

Proovitariif "Treening" sisaldab 60 minutit mängu ja maksab ainult 70 rubla (või isegi 35 rubla, kui on reklaami). Ideaalne teenuse kvaliteedi ülevaatamiseks ja testimiseks.

Kuutellimus maksab 590 rubla (või 390 rubla kampaania puhul kaardi või Yandex. Moneyga makstes) ja sisaldab 4200 mänguminutit (jagades 30 päevaga, selgub, et 140 minutit päevas - rohkem kui piisav, kui olete mitte otsene nohik). Kui limiit on ületatud, saate osta 1200 minuti pikkuseid pakette 200 rubla eest.

Kõva mängijate jaoks on kuue kuu tellimus 2940 rubla eest 4200 minuti limiidiga kuus ja võimalus osta 1200 minutit 200 rubla eest.

Kas sa tõesti oskad mängida?

Nagu näete, on see tõeline. Isegi nettopis, isegi MacBookis. Sensatsioonid on imelised, katkestusi pole, kõik on sujuv ja detailne. Latentsusaeg on sama, mis igas Euroopa serveri võrgumängus ja sageli isegi vähem, sest lisaks Saksamaale ja Iirimaale on Playkeyl serverid Venemaal ja eelkõige Moskvas. Seda on väga mugav mängida. Peaasi, et oleks normaalne internet.